رومینگ بین الملل

امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت،دیتا وپیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا، با استفاده از شبکه های تلفن همراه کشور مقصد را سرویس رومینگ بین الملل می گویند.

روش شماره گیری در هنگام استفاده از سرویس رومینگ

  • – موبایل ******** ۰۰۹۸۹۱
  • – شماره ثابت (تهران) ********۰۰۹۸۲۱

نکات مهم رومینگ

* سرویس رومینگ برای تمامی سیم کارت های دایری قدیم  همراه اول ، از ابتدا فعال میباشد و نیازی به فعال سازی مجدد نمی باشد.
* سیم کارت های دائمی دایری جدید از تاریخ ۹۲.۰۵.۳۰فاقد سرویس رومینگ می باشند ، جهت فعال سازی این سرویس می توان به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه نمود .
*سیم کارت های دائمی با پیش شماره ۹۱۰ فاقد سرویس رومینگ می باشند، جهت فعال سازی این سرویس می توان به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه و با پرداخت قبضی با حداقل ۲ میلیون ریال ،اقدام نمود .
* روشن نمودن گوشی همراه اول و دریافت پیامک در همه جای جهان رایگان می باشد.
* با فعال سازی PIN CODE سیم کارت و رمز گوشی ،در صورت سرقت یا مفقودی تلفن همراه ، سوء استفاده های احتمالی به حداقل می رسانید .
* در هنگام استفاده از سرویس رومینگ به خاطر داشته باشید هزینه مکالمات بر مبنای دقیقه محاسبه میگردد یعنی برای مکالمات کمتر از ۶۰ ثانیه هزینه یک دقیقه مکالمه و برای مکالمات کمتر از ۱۲۰ ثانیه هزینه دو دقیقه مکالمه و محاسبه می شود پس همواره دقایق مکالمات خود را کامل نمایید.
* بعد از پایان مکالمه با زدن دکمه قطع تلفن از قطع مکالمه خود اطمینان حاصل نمائید تا هزینه ناشی از عدم قطع ارتباط رامتحمل نگردید.
* در صورت بر قراری ارتباط بین دو تلفن همراه ایرانی در کشور ثالث هزینه مکالمه برای تماس گیرنده و مخاطب مطابق با تعرفه های رومینگ محاسبه خواهد گردید.
* در صورت افزایش کارکرد تلفن همراه بیش از مبلغ ودیعه، این شرکت مجاز به قطع تلفن همراه بوده اما بدلیل تاخیر در ارسال این اطلاعات امکان قطع دقیقا“ در حد مجاز تعیین شده وجود نداشته و مسئولیت پرداخت بدهی به هر میزان تا قبل از زمان قطع بر عهده مشترک می باشد. ضمن آنکه احتمال انتقال بخشی از مبلغ کارکرد تلفن به صورتحساب دوره بعد وجود دارد.
* در صورت مفقود شدن گوشی بلافاصله مراتب را به یکی از بستگان درجه یک خود در داخل کشور اطلاع داده تا از طریق مراجعه به ادارات دولتی مشترکین نسبت به قطع آن اقدام نمایند.
* با توجه به وصل تلفن همراه پس از ۲۰ روز توسط این شرکت ، توصیه می گردد مالک تلفن همراه نسبت به مراجعه به اداره مربوطه و اخذ سیم کارت جدید اقدام نمایند.
* در رابطه با جلوگیری از استفاده از رومینگ بین الملل در نقاط مرزی ، به قسمت “همپوشانی” مراجعه نمایید.

“روشن نمودن گوشی برای مشترکین همراه اول ۱۰۰% رایگان می باشد.”

تعرفه های فیروزه ای رومینگ
ارسال
 پیامک
دریافت
 پیامک
مکالمه
با ایران
مکالمه
داخلی
مکالمه
 دریافتی
نام
کشور
۵۰۰۰
رایگان
۱۵۰۰۰
۱۵۰۰۰
۷۰۰۰
عربستان
۴۰۰۰
رایگان
۱۱۰۰۰
۶۰۰۰
۱۵۰۰۰
عراق
۷۰۰۰
رایگان
۳۰۰۰۰
۱۰۰۰۰
۱۰۰۰۰
امارت
۷۰۰۰
رایگان
۴۰۰۰۰
۲۰۰۰۰
۱۰۰۰۰
ترکیه
۷۰۰۰
رایگان
۳۰۰۰۰
۱۰۰۰۰
۱۰۰۰۰
افغانستان
۴۰۰۰
رایگان
۳۰۰۰۰
۱۰۰۰۰
۲۰۰۰۰
آذربایجان
۴۰۰۰
رایگان
۳۰۰۰۰
۱۰۰۰۰
۷۰۰۰
قزاقستان
۱۰۰۰۰
رایگان
۵۰۰۰۰
۵۰۰۰۰
۱۵۰۰۰
ایتالیا

*  تعرفه ها به ریال می باشد.

*  مکالمات رند به دقیقه می شود.