امارات، با ارزش‌ترین برند هواپیمایی دنیا

خطوط هوایی امارات مقام اول خود در خاورمیانه را حفظ کرده و ارزش برند آن ۳۴ درصد افزایش یافته است.

دبی، امارات متحده عربی– طبق گزارش سال ۲۰۱۴ برند فایننس– سازمانی که همه ساله ۵۰۰ برند با ارزش دنیا را معرفی می‌کند- خطوط هواپیمایی امارات، نقطه اتصال مردم و مکان‌ها، برای سومین سال متوالی در مقام اول با ارزش‌ترین برند خطوط هوایی دنیا جای گرفت.
این خط هوایی که در رتبه ۲۳۴ ام این فهرست ۵۰۰‌تایی قرار دارد، همچنین برای چهارمین سال متوالی به عنوان با ارزش‌ترین برند در خاورمیانه انتخاب شده و اخیرا ارزش آن به ۵/۴۸ میلیارد دلار رسیده که نسبت به سال ۲۰۱۳، ۳۴ درصد افزایش یافته است.

خطوط هوایی امارات، با شعار “سلام فردا” سعی دارد با ایجاد تجارب معنی‌دار و مرتبطی که دنیای ما را می‌سازند، مردم و فرهنگ‌ها را به هم متصل ‌کند. این بخش ذاتی آرمان‌های این خط هوایی است تا به یک برند همیشگی و بخشی از زندگی مردم تبدیل شود و نمی‌خواهد تنها راهی برای ارتباط و اتصال مردم از یک نقطه به نقطه‌ی دیگر باشد، بلکه می‌خواهد به عنوان واسطه‌ای عمل کند تا به امیدها، رویاها و آرزوهای مردم دست یابد. امروزه مخاطبان جهانی شیوه‌های متنوعی برای مشارکت با خطوط هوایی امارات دارند از طریق حامیان مالی مشهور مثل جام جهانی فیفا و فرمول یک گرفته تا رسانه‌های اجتماعی زیاد این شرکت. خطوط هوایی امارات با گذاشتن پست‌هایی راجع به ناوگان هوایی، محصولات، حامیان و کارکنان خود در فیسبوک مخاطبان بی‌شماری دارد و به یکی از برندهای پر مخاطب نه تنها در دسته‌ی خطوط هواپیمایی بلکه در میان دیگر برندهای مشهوری که در فیسبوک حضور دارند، تبدیل شده است. همچنین امارات بزرگترین خط هوایی در سایت لینکداین است و در یوتیوب، اینستاگرام و گوگل پلاس هم حضور فعالی دارد.

امارات با ناوگان ۲۱۲ هواپیمایی خود، از دبی به ۱۴۱ مقصد در ۸۰ کشور دنیا پرواز دارد. نیروی کار ۴۸۰۰۰ نفری و چند فرهنگی هواپیمایی امارات که بیش از ۱۶۰ ملیت مختلف دارند، مظهر برند این شرکت است و تکامل و رشد شرکت نیز در این نگاه و تفکر نهفته که به دنبال جدید‌ترین، پیشروترین و خلاق‌ترین‌هاست که به افراد قدرت کشف، مشارکت و زندگی می‌دهد. برند فایننس، سازمان مشاوره‌ ارزیابی برندهای پیشرو، هر سال گزارش جهانی ۵۰۰ برند برتر خود را منتشر می‌کند که در این گزارش ارزش دلاری شهرت، تصویر و مالکیت معنوی بهترین برندهای دنیا را در گروه‌های مختلف ارزیابی می‌کند. این رتبه‌بندی با در نظر گرفتن برخی ویژگی‌ها مثل ارتباط عاطفی، عملکرد مالی و پایداری، رشد اقتصادی، پیش‌بینی درآمد و دیدگاه تحلیل‌گران، به ارزیابی و مقایسه برندهای مختلف می‌پردازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *