آشنایی بیشتر با شرکت طلوع یاران :

شرکت خدمات مسافرت هوایی ، گردشگری و زیارتی طلوع یاران اولین شرکت خدمات مسافرتی شمال خوزستان بوده که در سال ۱۳۷۸ تاسیس و با چندین سال تجربه موفق در صنعت گردشگری و با عنایت به آگاهی و تجربه ی نیروهای متخصص در بخش های مختلف، سعی در ارائه خدمات بهتر و اخذ رضایت مندی بیشتر مسافرین خود را دارد.نامی آشنا در صنعت گردشگری شهرستان می باشد که به صورت تخصصی بر روی انواع تورهای سیاحتی ، زیارتی ، طبیعت گردی و تورهای خارجی کار میکند. کیفیت تورها در بالاترین سطح قرار داشته و همین امر باعث وجه تمایز ما شده است.

شرکت طلوع یاران دارای مجوز رسمی به شماره ( ۱۰۵۶۱- ۱۲۹ ) از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین مجوز شماره ( ۲۱۵/۶۸۳- ۸۰۱۰ ح ) از سازمان هواپیمائی کشوری و نیز مجوز رسمی از سازمان حج و زیارت و شرکت قطارهای مسافربری و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در حال حاضر با تعداد ۸ نفر نیروی متخصص و کارآمد در بخش های مدیریت آژانس ، حسابداری ، فروش بلیط قطار ، فروش بلیط هواپیما ، فروش تورهای داخلی و خارجی و کاروانهای زیارتی عتبات عالیات و عمره مفرده  و نیز صدور گواهینامه رانندگی بین المللی در حال خدمت رسانی به همشهریان و مشتریان گرامی خود می باشد .
امید اینکه بتوانیم رضایتمندی هر چه بیشتر شما همراهان همیشگی و همشهریان محترم را برآورده کنیم و خدمتگذار شایسته ای برای تمامی شهروندان و مردم عزیز باشیم.